• 1

UWAGA! Ten serwis używa cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Szanowny Użytkowniku, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Telefon +48 509 488 066                Email hanza@hanzaconsulting.pl

Telefon +48 509 488 066
Email hanza@hanzaconsulting.pl

Telefon
+48 509 488 066

Email
hanza@hanzaconsulting.pl

Laury BUILDERA to wyróżnienie dla firm, instytucji, organizacji i uczelni wyższych działających na rzecz branży budowlanej lub wspierających ją swoją wiedzą, technologiami i usługami. W tym roku w kategorii PRODUKTY I USŁUGI FINANSOWE nagrodzono Hanza Brokers Sp. z o.o..

Tegoroczna Gala wręczenia dorocznych wyróżnień odbyła się 1 marca w Hotelu Polonia Palace w Warszawie. Zgodnie z już dziewięcioletnią tradycją, wśród gości znaleźli się nie tylko przedsiębiorcy tworzący mocny wizerunek branży budowlanej, ale także przedstawiciele samorządu zawodowego, organizacji branżowych, ośrodków naukowych oraz instytucji państwowych.

LAUR BUILDERA 2011

W tym roku wręczono 55 wyróżnień. Siedem Laurów Buildera trafiło do firm, instytucji, organizacji i uczelni wyższych działających na rzecz branży budowlanej lub wspierających ją swoją wiedzą, technologiami i usługami.

LAUR BUILDERA 2011


Hanza Brokers Sp z o.o. otrzymała wyróżnienie w kategorii PRODUKTY I USŁUGI FINANSOWE świadczone na rzecz środowiska budowlanego.
Jesteśmy zaszczyceni że mogliśmy znaleźć się w gronie laureatów i dziękujemy Kapitule, która doceniła starania Grupy Hanza na rzecz środowiska budowlanego.

Aktualności

  • Hanza w Informatorze „Inżynier Warmii i Mazur” +

    Odpowiedzialność cywilna uczestników procesu budowlanego czyli gdy przepraszam nie wystarczy. Czytaj dalej
  • Artykuł dla Gazety Finansowej +

    Broker ubezpieczeniowy reprezentuje klienta i to jest podstawowa różnica pomiędzy innymi podmiotami uczestniczącymi w procesie ubezpieczeniowym. Pozostałe podmioty reprezentują towarzystwa Czytaj dalej
  • Promocja Poradnika „Budowlany proces inwestycyjny" +

    Kupując w Grupie HANZA ubezpieczenie za poradnik zapłacisz tylko jedynie 18 zł (z Vat) + koszt przesyłki(rabat 60% od ceny nominalnej Czytaj dalej
  • 1