UWAGA! Ten serwis używa cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Szanowny Użytkowniku, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Telefon +48 509 488 066                Email hanza@hanzaconsulting.pl

Telefon +48 509 488 066
Email hanza@hanzaconsulting.pl

Telefon
+48 509 488 066

Email
hanza@hanzaconsulting.pl

Z kosztami użytkowania przedmiotu leasingu wiąże się jego ubezpieczenie. Ważną kwestią jaką należy rozważyć w leasingu jest oczywiście cena ubezpieczenia – zwykle firmy leasingowe proponują swoje pakiety ubezpieczeniowe wynegocjowane z wybranymi towarzystwami ubezpieczeń. W takich przypadkach wszystkie formalności związane z ubezpieczeniem auta w leasingu bierze na siebie firma leasingowa, której leasingobiorca refunduje koszty składki. Wynegocjowane pakiety kalkulowane są na podstawie szkodowości danego leasingodawcy, co oznacza z reguły wyższe składki z ubezpieczenia.

Korzystając z naszej pomocy przy ubezpieczeniu przedmiotu leasingu zaoszczędzisz na składce ubezpieczeniowej i zyskasz obsługę profesjonalnego brokera reprezentującego Twoje interesy w Towarzystwie Ubezpieczeniowym.

Do każdego przedmiotu leasingu dobieramy odpowiednie ubezpieczenia, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.